OTÁZKY / ODPOVĚDI


Květa Kutilová (kveta.k@seznam.cz) 03.05.2019

Otázka:
Dobrý den, bydlíme v rodinném domku v řadové zástavbě. Máme zbudované venkovní sezení, připojené z jedné strany k venkovní omítnuté fasádní zdi a stropem. Bohužel vedle u sousedů mají neudržované hospodářství a veškeré mouchy a hmyz nás v létě obtěžují při sezení a odpočinku svými nálety, že se nestačíme ohánět plácačkami. A to ani nepíši, když si dáme na stůl něco od jídla. Dočetla jsem se, že existuje postřik, který po nánosu na zeď tento nepříjemný hmyz odpuzuje a není nebezpečný jak pro osoby, tak i pro zvířata. Mohli byste mi prosím doporučit nějaký vhodný postřikový přípravek proti mouchám a létajícímu hmyzu , jak ho aplikovat, jak dlouhá je jeho účinnost a za jakou cenu bych ho mohla tento přípravek pořídit na cca 15 m2, s tím, aby nedošlo k případnému poškození venkovní fasády. Děkuji vám za vaši odpověď. K. Kutilová

Odpověď:
Dobrý den přeji Květo,  v maloobchodní síti není bohužel žádný přípravek, který by Vám mohl pomoci. Napište mi své telefonní číslo a já Vám rád zavolám a vše osvětlím, aby jste si tuto službu mohla u nás objednat. Přeji příjemný den. S úctou Vladimír Měřínský.
Upravit odpověď  Smazat otázku



Milan Obertík (milan.obertik@seznam.cz) 04.07.2018

Otázka:
Dpobrý den, mám pod fasádou domu mravence. Jak se jich mohu zbavit na trvalo?

Odpověď:
Dobrý den přeji Milane, omlouvám se, že Vám píši až teď, ale dotaz se mi zatoulal a našel jsem ho až po pravidelné údržbě. K Vašemu dotazu, mravenců se na trvalo zbavit nemůžete. Je to dost obsáhlá informace, rád se Vám budu věnovat, pošlete mi své telefonní číslo a já Vám rád zavolám.. Přeji příjemný den. S úctou Vladimír Měřínský
Upravit odpověď  Smazat otázku



Zuzana Vávrová (jan.zuz@centrum.cz) 13.12.2016

Otázka:
Dobrý den, měla bych dotaz na dezinsekci Rusa domácího. Ve dvou bytech společného domu byl zjištěn jeho výskyt. jak rychle by měla být provedena likvidace odborníky? Máme malé miminko a obávám se, že během 4 týdnů, kdy bude proveden postřik, se mohou švábi dostat až k nám do bytu. Děkuji za odpověď. S pozdravem Vávrová.

Odpověď:
Dobrý den přeji Zuzano, rád Vám zavolám ( napište mi tel. č.) a domluvíme si další postup. Přeji příjemný den. S úctou Vladimír Měřínský.
Upravit odpověď  Smazat otázku