Když v únoru mušky lítajú, to v marcu robky v ruce chuchajú.

  • Únor ( latinsky februarius) je druhým měsícem v roce a z klimatologického hlediska posledním měsícem zimy. Původ české názvu souvisí s názvem „nořit“, neboť v tomto měsíci se led noří, láme a puká.
  • „Únor je doba nebezpečná, která zahradníka ohrožuje holomrazy, sluncem, vlhkem a větry, tento nejkratší měsíc, tento záprtek mezi měsíci, tento měsíc nedonošený, přestupný a vůbec nesolidní vyniká nad všechny ostatní svými potměšilými záludy, mějte se před ním na pozoru. Ve dne loudí na keřích pupence a v noci je spálí, jednou rukou nám lahodí a druhou nám luská pod nosem. Čert ví, proč se o přestupných letech přidává jeden den zrovna tomuto vrtkavému, katarálnímu, poťouchlému měsíčnímu skrčkovi, v přestupný rok by se měl přidat jeden den krásného počasí máji, aby jich bylo dvaatřicet, a bylo by to. Jakpak k tomu my zahradníci příjdem?“
    – to je opět ukázka z tvorby našeho známého spisovatele a opět nabídka pro soutěživé. Stejně jako v listopadu loňského roku vyhlašujeme soutěž pro všechny. První z Vás, kdo uhodne jméno autora, bude odměněn bezplatným zásahem proti létajícímu hmyzu svého objektu.
  • Sezóna na odstranění mravenečků Monomorium pharaonis (faraonský mravenec)z vašich bydlišť je v plném proudu a tak neváhejte si objednat kvalifikovaný zásah proti nim. Po položení nástrah se objekt pozitivně vyčistí do 14 dní a tudíž můžeme předpokládat, že i vaše spokojenost bude veliká.
  • Na internetové zakázky budou poskytnuty slevy ve výši 5% z ceny bez DPH.
  • Množstevní slevy se odvíjí podle celkového finančního objemu. Zakázky nad 10.000,- Kč budou zvýhodněny slevou z ceny postřiků a to z ceny 3,50 Kč na 1,90 Kč a kapsle budou jen za 60,- Kč/ks.
    Na zakázky nad 20.000,- Kč nebude účtováno dopravné.