Otázky / OdpovědiMilan Obertík 04.07.2018

Otázka:
Dpobrý den, mám pod fasádou domu mravence. Jak se jich mohu zbavit na trvalo?

Odpověď:
Dobrý den přeji Milane, omlouvám se, že Vám píši až teď, ale dotaz se mi zatoulal a našel jsem ho až po pravidelné údržbě. K Vašemu dotazu, mravenců se na trvalo zbavit nemůžete. Je to dost obsáhlá informace, rád se Vám budu věnovat, pošlete mi své telefonní číslo a já Vám rád zavolám.. Přeji příjemný den. S úctou Vladimír Měřínský


Zuzana Vávrová 13.12.2016

Otázka:
Dobrý den, měla bych dotaz na dezinsekci Rusa domácího. Ve dvou bytech společného domu byl zjištěn jeho výskyt. jak rychle by měla být provedena likvidace odborníky? Máme malé miminko a obávám se, že během 4 týdnů, kdy bude proveden postřik, se mohou švábi dostat až k nám do bytu. Děkuji za odpověď. S pozdravem Vávrová.

Odpověď:
Dobrý den přeji Zuzano, rád Vám zavolám ( napište mi tel. č.) a domluvíme si další postup. Přeji příjemný den. S úctou Vladimír Měřínský.


Alena 31.07.2016

Otázka:
Dobrý den,koupili jsme chalupu tak před půl rokem k trvalému bydlení a teď se nám tady začal množit brouk dle zjištění se jmenuje Vrtavec plstnatý.Prosím Vás o radu, co s ním.Vytírám savem podlahy.Děkuji za radu s pozdravem Hendrichová Alena

Odpověď:
Dobrý den přeji Aleno, zavolejte mi a já Vám rád vše vysvětlím, savem již nemusíte vytírat, tedy kvůli vrtavci. Přeji příjemný den.  S úctou Vladimír Měřínský - 603283316.