Novinky

Jaro klepe na dveře - připravte se ať Vás nepřekvapí 25.02.2022

Postřiky proti mouchám, komárům a pavoukům ( vydrží 12 až  36 měsíců) můžeme provádět i v tomto ročním období. Vhodný čas je i pro postřiky proti štěnicím nebo rusům, tak neváhejte a nechte si ošetřit svá obydlí proti nezvaným hostům.

Dezinsekční zásahy proti obtížnému hmyzu ( rusi, blechy, štěnice atp.) pro společenství vlastníků či majitele bytů.

• Můžeme Vám nabídnout první postřiky proti klíšťatům. Aktivní jsou již od prvních plusových teplot a po první seči trávníků lze provést postřik, během sezóny se může postřik opakovat a naši zákazníci již ví jak to zjistit. Stejně tak se již může provádět postřik proti klíněnce jírovcové, takže máte-li na zahradě kaštan, tak neváhejte a volejte či pište, rádi Vám pomůžeme.

 


Nechť se Vám vše daří. 08.12.2021


komplexní péče v deratizaci, dezinfekci a dezinsekci- to je základ 13.09.2021

• Svilušky nebo přesněji sametky podzimní se chystají Vám znepříjemnit život. Mají barvu červenou nebo černou též hnědou či zelenou. Můžete si je zavléct domů ze zahrady či z lesa. Máme na ně postřik, který Vas ochrání, ošetřujeme jak domy, tak i zahrady. Neváhejte a volejte, rádi Vám pomůžeme.

Provádíme postřiky proti pavoukům na fasádách jak bytových tak i rodinných domů. Máte-li zájem, rádi Vám vše vysvětlíme a provedeme.

Hubíme vosí i sršní hnízda, věnujemem se i hubení štěnic v bytech.