Na hmyz v některém směru fakt nemáme.

  • Jak na Nový rok – tak po celý rok – to se říká a zda-li je to pravda záleží jen na každém z nás. Budu Vám všem držet palce, aby Vám to vyšlo tak, jak jste si přáli a předsevzali.
  • Máme tu první měsíc a hned i první soutěž. Vzhledem k tomu, že máme po Silvestru, bude opravdu jednoduchá. Uhodnout název knihy a autora: „V hinduistické mytologii byl Pánem všehomíra Višnu, známý jako Zachovatel a jako Pán vod. Jeho choť Lakšmí krásná jako deset milónů vycházejících sluncí, jejich synem byl Káma. Káma létá na holubici a je často spojován s jarem.“
    Tak a tužte se. Odměnou Vám bude opět ošetření Vašeho domečku, či chaty nebo chalupy v hodnotě 2.000,- Kč do okruhu 20 km od Plzně.“
  • Je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Na hmyz fakt nemáme. Jeho schopnost se celoročně množit a tím pádem nás otravovat je neutuchající. Pokud Vám ti malí chudáčkové vadí, myslím tím mravenečky či pavouky, tak neváhejte a mejlujte či volejte, rád Vám od nich pomohu. V lednu budou opět poskytovány slevy.
  • Na internetové zakázky budou poskytnuty slevy ve výši 5% z ceny bez DPH.
  • Množstevní slevy se odvíjí podle celkového finančního objemu. Zakázky nad 10.000,- Kč budou zvýhodněny slevou z ceny postřiků a to z ceny 3,50 Kč na 1,90 Kč a kapsle budou jen za 60,- Kč/ks.
    Na zakázky nad 20.000,- Kč nebude účtováno dopravné a budou účtovány pouze dva ze tří postřiků – týká se zásahů proti mravencům Monomorium pharaonis.