Já jsem sice starý kozák, v půtkáh tužený, tenkrát jsem měl trochu těsná prsa a zrak zamžený.

 • Citát z minulého měsíce nikdo neuhodl, asi byl velmi těžký. Autorem byl Šimon Lomnický z Budče a dílo nese název Kupidova střela.
 • Nový citát je opravdu velmi lehký, zvláště pak uhodnout jeho autora by neměl být žádný problém. Tužte se! První z Vás, kdo zašle správnou odpověď, bude odměněn bezplatným ošetřením svého domu či bytu proti létajícímu hmyzu, včetně dopravného do 20 km od Plzně.
 • Již moc času do vánoc nezbývá na to aby jste měli pokoj od mravenečků faraonských, tak neváhejte volejte nebo pište. Rádi vás jich zbavíme.
 • Pro ty z vás, kteří již nechcete každý den ometávat rohy a čistit svá obydlí od pavučin máme také řešení. Bezzápachový postřik, který nejen, že zahubí pavouky, ale ještě navrch jim nedovolí dlouhou dobu se vrátit (4 – 6 měsíců). Samozřejmě, že látka, kterou používáme nezanechává žádné stopy na malbě či na nábytku.
 • Velmi dobré je toto ošetření i ve firemních prostorách, kde příjímáte své klienty, v kancelářích, v zasedacích sálech. Dále je ošetření vhodné do prodejen, hotelů, restaurací, penziónů, výrobních prostor atp.
 • Jistě se Vám již někdy stalo, že po opuštění svých kanceláří vám volala bezpečnostní agentura, že máte narušený objekt, že zabezpečovací zařízení vyvolalo poplach a po příjezdu do firmy jste neshledali nic neobvyklého. Žádný narušitel, prostě nic co by ev. spustilo alarm. Ovšem vše je jinak. Chcete-li se zbavit případných planých poplachů a to nejen ve firmách, ale i ve svých domovech, zavolejte, budete příjemně překvapeni, že máme pro vás velmi efektivní řešení.
 • Vaše prosperující firmy září čistotou, vaši zaměstnanci se usmívají na vaše spokojené zákazníky, vy zase s uspokojením sledujete jak se vše daří.
  Tuto idylu přece nezkazí několik nepříjemných pavučin v každém rohu vašich prostor.
  To přeci za to nestojí.
  Vždyť váš zákazník se rád vrací tam, kde mu bylo dobře a hlavně, kde se dobře cítil a byl přijemně obsloužen. Tak neváhejte a nechte si své reprezentativní prostory ošetřit proti tomuto obtížnému hmyzu. Konec konců je to lepší řešení než každý den upozorňovat uklízečku na tyto nedostatky.
 • Tak neváhejte a pojďte se zařadit mezi elitu i v tomto směru.